faq

Mag ik uitzendkrachten minder betalen dan vaste krachten?

Nee, de uitzendkrachten die voor u werken hebben recht op dezelfde arbeidsvoorwaarden die voor  uw andere werknemers gelden. Dat geldt niet alleen voor het loon, maar ook voor voorwaarden op het gebied van arbeidstijden, pauzes en werken tijdens vakanties. Dit is vastgelegd in artikel 8 van de Wet allocatie arbeidskrachten door intermediairs (Waadi). Wel gaat het dan natuurlijk om werknemers met een gelijkwaardige functie. Onderscheid in loon op basis van het aantal jaren werkervaring is wel mogelijk, net als bij reguliere medewerkers.