faq

Ben ik verplicht ieder jaar een Preventief Medisch Onderzoek (PMO) aan mijn werknemers aan te bieden?

U bent als werkgever wel verplicht om uw medewerkers periodiek een PMO aan te bieden. Dit is vastgelegd in artikel 18 van de Arbeidsomstandighedenwet. In de wet staat echter niet een verplichte frequentie vastgelegd.

 

Bekijk de RI&E en bepaal aan de hand daarvan hoe vaak het nodig is om een PMO aan uw medewerkers te bieden. Dit verschilt per organisatie en hangt af van de arbeidsrisico’s.